1. Kariera

PoszukujemyWspółpracownika (adwokat, radca prawny lub aplikant 3-go roku) do naszego warszawskiego biura. Oferujemy pracę w polsko-francuskim zespole nad sprawami gospodarczymi o międzynarodowym charakterze.Dołącz do nas

O nas

Specjalizujemy się we francuskim oraz polskim prawie gospodarczym. W skład naszego zespołu wchodzą zarówno doświadczeni, jak i młodzi adwokaci posiadający wykształcenie i praktykę w obu systemach prawnych.

 

Profesjonalizm połączony z doskonałą znajomością prawa oraz języka francuskiego i polskiego pozwala nam zaoferować obsługę prawną w zakresie doradztwa jak i sporów przed sądami na najwyższym poziomie.

Twoja rola

Twoje różnorodne zadania polegać będą zarówno na doradztwie, jak i na procesowej obsłudze obecnych w Polsce francuskich klientów kancelarii.

 

Niezbędna jest zatem zaawansowana znajomość języka francuskiego.

Twój profil

Posiadasz polskie wykształcenie prawnicze oraz 1 do 3 lat doświadczenia w kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym lub o profilu ogólnym.

Powierzone sprawy prowadzisz rzetelnie i z zaangażowaniem. Chcesz rozwinąć się zawodowo i zdobywać doświadczenie uczestnicząc w sprawach o silnej ekspozycji na prawo francuskie.

Nasza oferta

Możliwość długofalowej współpracy z dynamiczną i rozpoznawaną kancelarią adwokacką.

Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz premie mogące stanowić, w zależności od wyników kancelarii, istotną część wynagrodzenia.

Umowa o współpracę na czas nieokreślony.

Miejsce pracy: Warszawa.

Praca do podjęcia od zaraz.

Zapewniamy całkowitą poufność przy rozpatrywaniu każdej kandydatury.

Postulez :

    500